زمان مناسب ترمیم بینی

جراحی ترمیمی بینی، یکی از دشوارترین جراحی های بینی می باشد و در مواردی که سایز بینی در جراحی اولیه بینی بسیار کوچک شده باشد یا اینکه فرورفتگی های زیادی در برخی از مناطق بینی دیده شود این جراحی پیچیده تر و حساس تر می شود و نیاز به یک جراح با تجربه دارد تا بتواند این معایب را برطرف نماید، یک جراح بینی با تجربه در این زمینه بعد از بررسی و معاینه لازم مناسب ترین زمان را برای انجام این جراحی انتخاب می نماید، برای دریافت بهترین نتیجه به نظر جراح خود احترام بگذارید و در زمانی که تعیین شده است اقدام به انجام این جراحی نمایید زیرا در صورتی که جراحی ترمیمی بینی در زمان مناسبی انجام نشود می تواند نه نتها باعث شود که ایرادات جراحی بینی اولیه برطرف نشود بلکه می تواند مشکلات دیگری را هم به همراه آورد .

زمان مناسب ترمیم بینی

متاسفانه برخی از افرادی که خواستار جراحی زیبایی بینی هستند اطلاعت لازمی را در این زمینه ندارند و تصور می کنند اکه انجام این جراحی کاری بسیار ساده و آسان می باشد و می توانند به کرات این جراحی را انجام دهند، در صورتی که این یک باور اشتباه می باشد و اگر جراح با تجربه ای را در این زمینه انتخاب ننمایند از نتیجه جراحی بینی خود رضایت کافی را کسب نمی کنند و در نتیجه نیاز به جراحی مجدد پیدا می کنند . ازدید یک جراح بینی خوب دستکاری زیاد یک ناحیه می تواند عواقب جبران ناپذیری را به همراه آورد .

جراحی ترمیمی بینی باید در زمان مناسبی انجام گیرد اما برخی از بیماران از همان ابتدا از فرم و وضعیت بینی خود ابراز ناراحتی می کنند و می خواهند هر چه سریعتر برای بهبود وضعیت بینی خود تحت جراحی ترمیمی بینی قرار گیرند اما این افراد باید صبر و حوصله بیشتری داشته باشند و مدتی را سپری نمایند تا بافت های داخلی بینی ترمیم شود و و ورم های ناشی از جراحی رفع گردد و فرم اصلی بینی نماین شود در این حالت شاید ممکن باشد که نیاز به جراحی ترمیمی بینی نباشد . به هیچ عنوان نمی توان در روز های اولیه بعد از جراحی بینی در مورد فرم بینی تصمیم گیری کرد.

بهترین زمان برای عمل ترمیمی بینی

اگر بعد از گذشت مدتی ( حدودا ۱۲ ماه)  و بهبودی کامل بینی و رفع التهابات ناشی از جراحی، بیمار همچنان از نتیجه جراحی بینی خود ناراضی بود می تواند اقدام به انجام جراحی ترمیمی بینی بگیرد.

برخی از خدمات دکتر صالح محبی :

راه های ارتباطی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکترصالح محبی جراح  بینی و متخصص گوش و حلق و بینی

 

 

درباره salehmohebi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *