عمل جراحی بینی و روش های آن

برخی از مراجعین دکتر صالح محبی متخصص گوش و حلق و بینی در رابطه با روش های مورد استفاده در جراحی بینی سوالاتی را مطرح می کنند که در این مقاله به این سوال بطور کامل پاسخ داده می شود ؟

در ابتدا باید بیان کرد جراحی بینی یکی از حساس ترین جراحی های زیبایی می باشد که نیاز به تخصص بالای جراح دارد . فرم بینی در زیبایی چهره بسیار تاثیر می گذارد، ممکن است با یک انتخاب اشتباه، از نتیجه جراحی بینی رضایت کافی را کسب ننمایید و این امر موجب کاهش زیبایی چهره و اعتماد به نفس شما گردد.

عمل جراحی بینی و روش های آن

عمل جراحی بینی و روش های آن

برای دریافت نتایج مطلوب از این جراحی حتما باید با یک متخصص حرفه ای و با تجربه و مهارت بالا در این زمینه مشاوره کرد. دکتر صالح محبی متخصص گوش و حلق و بینی با علم بالا و تجربه کاری تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی می تواند در این راه بهترین مشاوره و عمل را برای شما انجام دهد تا بهترین نتیجه را از این جراحی دریافت نمایید . جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود که هریک از این روش ها نسبت به دیگری مزایا و معایبی دارد برخی از جراحان از روش بسته و برخی دیگر از روش باز استفاده می نمایند در زیر در رابطه با تفاوت این دو روش با یکدیگر توضیحاتی داده شده است:

تفاوت عمل جراحی بینی  باز و بسته

انتخاب نوع روش جراحی بستگی به نظر پزشک دارد، جراح بینی با توجه به میزان تغییراتی که نیاز است بروی بینی ایجاد نماید یکی از روش های جراحی بینی را انتخاب می نماید .در جراحی بینی بسته که به منظور رفع جزئیات خفیف مورد استفاده قرار می گیرد برش در درون بینی و بین غضروف ها ایجاد می شود، این نوع از جراحی بینی امروزه بسیار مورد استفاده قرار نمی گیرد . در این روش از جراحی بینی بدون برش بروی پشت و نوک بینی تغییرات لازم ایجاد خواهد شد از مزیت های این روش باقی نماندن هیچ جای اسکار می باشد . از معایب این روش می توان به کاهش تسلط جراح اشاره کرد . در مواردی که نیاز باشد جراح تسلط کافی بروی بینی داشته باشد و نیاز به تغییرات و اصلاحات زیاد باشد از جراحی بینی به روش باز استفاده می شود . با توجه به نیاز و شکل بینی و نظر جراح یکی از این روش ها انتخاب می شود . در مواردی که نوک بینی بسیار بزرگ باشد و بینی از نوع گوشتی باشد از روش جراحی باز باید استفاده شود . در جراحی ترمیمی بینی که نیاز می باشد تغییرات گسترده ای ایجاد شود بهترین روش جراحی ، جراحی به روش باز می باشد برای دریافت اطلاعت بیشتر در این زمینه می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر صالح محبی متخصص گوش و حلق و بینی دریافت نمایید .

برخی از خدمات دکتر صالح محبی :

راه های ارتباطی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکترصالح محبی جراح  بینی و متخصص گوش و حلق و بینی

درباره salehmohebi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *