نکات مهم در رابطه با تزریق ژل

قبل از تزریق ژل در صورت داشتن حساسیتی پزشک خود را مطلع سازید، در رابطه با هر آن چه تصور می کنید پزشک باید مطلع شود، اطلاعات لازم را در اختیار پزشک قرار دهید .

به منظور جلوگیری از خون ریزی دکتر صالح محبی توصیه می کنند که مصرف آسپرین از دو هفته قبل از تزریق قطع گردد.

عکس تزریق ژل

عکس تزریق ژل

یکی از مراقبت هایی که بعد از تزریق ژل باید صورت گیرد محافظت از ژل تزریق می باشد توجه نمایید که در روز های اولیه بعد از تزریق هیچ گونه فشاری به لب ها وارد نشود زیرا امکان جابه جایی ژل بعد از تزریق وجود دارد، از دستکاری کردن لب های خود خودداری نمایید و از خوردن غذاهایی که نیاز به جویدن طولانی مدت دارد جلوگیری نمایید . برخی از افراد نگران عدم تقارن لب ها می باشند که این نگرانی بی مورد می باشد زیرا در روز های اولیه بعد از تزریق این عدم تقارن طبیعی می باشد و به مرور زمان از بین می رود.

ژل های تزریقی ماندگاری طولانی مدتی ندارند  و بعد از گذشت مدتی دوام خود را از دست می دهند برخی از افراد تصور می کنند که ظاهر ناپسندی در لب ها بعد از، از بین رفتن دوام ژل ایجاد می شود در صورتی که این یک باور اشتباه می باشد زیرا ژل های تزریقی به مرور زمان جذب بدن می شوند و هیچگونه ظاهر زشت و ناپسندی را ایجاد نمی کنند و فرم لب ها به حالت قبل باز می گردد و در برخی از موارد کمی از حجم ایجاد شده باقی می ماند.

نکته مهمی که قبل از تزریق ژل باید به آن توجه نمایید کیفیت نوع ژلی می باشد که قرار است برای شما مورد استفاده قرار گیرد ، توجه نمایید که از ژل هایی که کیفیت نامرغوبی دارند استفاده نشود زیرا می تواند عوارضی مانند جا به جا شدن یا گوله شدن را به همراه آورد که در این حالت ظاهر ناپسندی در لب ها ایجاد می شود و نیاز به خارج کردن ژل ها می باشد . برای اینکه از کیفیت ژل تزریقی مطمئن باشید باید به یک پزشک خوش نام و با تجربه در این زمینه مراجعه نمایید دکتر صالح محبی در زمینه تزریق ژل مهارت و تجربه بالایی دارند و بالاترین میزان رضایت را از بیماران عزیز خود دریافت نموده اند، در صورتی که خواستار تزریق ژل هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را دریافت نمایید .

برخی از خدمات دکتر صالح محبی :

راه های ارتباطی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکترصالح محبی جراح  بینی و متخصص گوش و حلق و بینی

درباره salehmohebi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *