۲۲۰۸۹۷۵۸ – ۰۲۱-۲۲۰۷۹۶۲۴
تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، پلاک 78، ساختمان سعادت، واحد 4
دکتر صالح محبی / جراحی بینی / جراحی افتادگی نوک بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی افتادگی نوک بینی

افتادگی نوک بینی

در برخی از افراد نوک بینی حالت افتاده ای دارد، که با انجام جراحی افتادگی نوک بینی می توان این مشکل را برطرف کرد و ظاهر زیبایی را در نوک بینی ایجاد کرد .

جراحی افتادگی نوک بینی

جراحی افتادگی نوک بینی

جراحی افتادگی نوک بینی

در صورتی که علت افتادگی نوک بینی بلند بودن غضروف های جانبی باشد، می توان با کوتاه کردن این غضروف ها افتادگی نوک بینی را بطرف کرد و نوک بینی را به سمت بالا راویه داد و فرم زیبایی را در نوک بینی ایجاد کرد . در برخی از موارد علت افتادگی نوک بینی ضعیف بودن غضروف های نوک بینی می باشد در این حالت با تقویت غضروف می توان افتادگی نوک بینی را برطرف کرد . فرم دهی در نوک بینی باید بطور استاندارد باشد و نوک بینی حالت بسیار سر بالایی را پیدا نکند و با تناسب کافی را با لب ها داشته باشد . تغییرات ایجاد شده در جراحی افتادگی نوک بینی باشد به گونه ای باشد که بعد از انجام این جراحی فرم بینی متناسب با سایر اجزای دیگر صورت باشد .

در صورتی که در جراحی بینی سپتوم غشایی به شکا مناسبی بالا بردن نشود یا در صورتی که نیاز به تقویت غضروف باشد و این کار صورت نگیرد ممکن است بعد از جراحی نوک بینی حالت افتاده ای پیدا کند به هیمن علت در حین جراحی تمامی اقدامات لازم به منظور جلوگیری از افتادگی نوک بینی در آینده باید صورت گیرد .

نقش جراح در نتیجه جراحی افتادگی نوک بینی

در نتیجه جراحی افتادگی نوک بینی جراح نقش اساس را دارد، قبل از انجام این جراحی دکتر صالح محبی متخصص گوش و حلق و بینی معاینات لازم را انجام می دهند و از بیمار می خواهد که به منظور بررسی کردن نحوه حرکت رو به پایین نوک بینی بخندد تا نقش عضله پایین آورنده تیغه میانی تعیین شود در صورتی که بدلیل بلند بودن این عضله نوک بینی حالت افتاده ای پیدا کرده باشد قسمتی از این عضله در حین جراحی بریده می شود تا افتادگی نوک بینی از بین برود و ظاهر زیبایی در بینی ایجاد شود . جراحی افتادگی نوک بینی یک جراحی حساس می باشد این جراحی نیازمند تجربه و مهارت بالای جراح می باشد دکتر صالح محبی متخصص گوش و حلق و بینی در انجام این جراحی تخصص بالایی دارند در صورتی که مشکل افتادگی نوک بینی دارید و این موضوع باعث کاهش زیبایی چهره شما گردیده است با انجام این جراحی می توانید مشکل خود را بطرف نمایید و فرم زیبایی را در بینی ایجاد نمایید برای دریافت مشاوره های لازم از طریق راه های ارتباطی زیر می توانید اقدام نمایید .

برخی از خدمات دکتر صالح محبی :

راه های ارتباطی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکترصالح محبی جراح  بینی و متخصص گوش و حلق و بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
دکتر صالح محبی

دکتر صالح محبی

فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه از آلمان
فلوشیپ فوق تخصصی جراحی قاعده جمجمه و سرطان (مرکز پزشکی هانوفر MHHو مرکز علوم اعصاب هانوفر INI)
هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران از سال ۱۳۹۵
دکترای تخصصی علوم اعصاب بالینی (PhD)- دانشگاه علوم پزشکی تهران (پروژه مشترک ایران- آلمان)
مدرک برد تخصصی گوش حلق بینی-جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی ایران ۱۳۸۲-۱۳۸۶
برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی پولیپ بینی+ مزایا

جراحی پولیپ بینی+ مزایا

جراحی پولیپ‌های بینی یکی از روش‌های درمانی قطعی این بیماری است جراحی برای برداشتن پولیپ با تجویز پزشک متخصص گوش،حلق و بینی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *