۲۲۰۸۹۷۵۸ – ۰۲۱-۲۲۰۷۹۶۲۴
تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، پلاک 78، ساختمان سعادت، واحد 4
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی غبغب

جراحی غبغب

پوست آویزان و شل شده زیر گردن و تجمع چربی در این ناحیه باعث ایجاد غبغب می شود که می توان با جراحی غبغب ظاهر زیبایی را در این ناحیه ایجاد کرد در این جراحی با ایجاد یک برش کوچک از جلوی گوش تا پشت گوش می توان پوست این ناحیه را لیفت داد و مشکل افتادگی و آویزانی پوست را برطرف نمود.

لیفت ثلث پایینی صورت

لیفت ثلث پایینی صورت یک روش دائمی برای از بین بردن غبغب و رفع افتادگی و شل شدگی پوست این ناحیه است که اغلب این جراحی با لیپوساکشن غبغب همراه است. لیفت ثلث پایینی صورت با چند روش انجام می شود که پزشک با توجه به آناتومی صورت یکی از این روش ها را انتخاب می نماید.

جراحی غبغب

جراحی غبغب

لیفت S شکل صورت

در این روش از جراحی به منظور از بین بردن غبغب در جلوی گوش بیمار برشی به شکل S ایجاد می شود . ساختار زیرین پوست بعد از ایجاد برش لازم سفت می شود و سپس اضافه آن حذف می شود.

لیپوساکشن غبغب

در این روش چربی های اضافی اطراف فک و گردن با کمک یک لوله بسیار نازک به اسم کانولا تخریب می شوند و با استفاده از دستگاه مکش خارج می شوند برخی از پزشکان پس از جراحی لیفت صورت برای دریافت بهترین نتیجه در ادامه چربی های اضافی زیر گردن را با استفاده از این روش استخراج می کنند. لیپوساکشن غبغب با بی حسی موضعی انجام می شود.

از بین بردن غبغب بدون جراحی

در این روش برای رفع غبغب و سفت کردن و از بین بردن پوست شل شده زیر چانه و اطراف گردن از انرژی رادیو فرکانسی استفاده می شود به گونه ای که در این روش بدون اینکه آسیبی به سطح پوست وارد شود به اعماق لایه های زیر پوست امواج رادیویی تابانده می شود و در نتیجه کلاژن های قدیمی تخریب می شوند و کلاژن های جدید تولید می شوند که موجب سفت شدن و محکم شدن پوست می شوند . در مواردی که میزان شلی و افتادگی پوست ناحیه گردن زیاد باشد استفاده از این روش موثر نمی باشد .

از بین بردن غبغب با استفاده از پر کننده

تزریق فیلر یک روش غیر تهاجمی برای رفع افتادگی و شلی پوست زیر گردن و از بین بردن غبغب است که امروزه با توجه به اهمیت زیبایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .  فیلر در پوست نواحی که تحت تاثیر غبغب قرار گرفته اند و حالت افتاده و آویزان پیدا کرده اند تزریق می شود . تزریق فیلر در این نواحی با حجم دادن به پوست باعث می شوند که غبغب از بین برود و ظاهر زیبا در آن ناحیه ایجاد شود و در نتیجه خطوط فک دوباره شکل بگیرند. تزریق فیلر برای از بین بردن غبغب یک روش موقتی می باشد و بعد از گذشت مدتی اثر آن ها ازبین می رود که در این حالت تزریق باید دو مرتبه صورت گیرد.

برخی از خدمات دکتر صالح محبی :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکترصالح محبی جراح  بینی و متخصص گوش و حلق و بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
دکتر صالح محبی

دکتر صالح محبی

فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه از آلمان
فلوشیپ فوق تخصصی جراحی قاعده جمجمه و سرطان (مرکز پزشکی هانوفر MHHو مرکز علوم اعصاب هانوفر INI)
هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران از سال ۱۳۹۵
دکترای تخصصی علوم اعصاب بالینی (PhD)- دانشگاه علوم پزشکی تهران (پروژه مشترک ایران- آلمان)
مدرک برد تخصصی گوش حلق بینی-جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی ایران ۱۳۸۲-۱۳۸۶
برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی فری فلپ یا بازسازی صورت

جراحی فری فلپ یا بازسازی صورت

جراحی فری فلپ یا بازسازی صورت در سال های اخیر، با پیشرفت علم پزشکی و پیشرفت جراحی سر و گردن، جراخی بازسازی صورت نیز پیشرفت...

اختلالات بالینی عصب صورتی

اختلالات بالینی عصب صورتی

اختلالات بالینی عصب صورتی شایع ترین نوع فلج عصب صورتی ، فلج بلزیاایدیوپاتیک می باشد و سپس فلج تروماتیک و فلج ناشی از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *