۲۲۰۸۹۷۵۸ – ۰۲۱-۲۲۰۷۹۶۲۴
تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، پلاک 78، ساختمان سعادت، واحد 4
دکتر صالح محبی / جراحی جمجمه / بهترین جراح قاعده جمجمه در تهران
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

بهترین جراح قاعده جمجمه در تهران

بهترین جراح قاعده جمجمه در تهران با توجه به تجربه و مهارتی که دارد میزان ریسک جراحی‌های مغزی را به حداقل ممکن کاهش می‌دهد. پیدا کردن بهترین جراح قاعده جمجمه برای افرادی که دچار بیماری یا تومورهای مغزی هستند، بسیار حائز اهمیت است در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با ویژگی‌های بهترین جراح قاعده جمجمه آشنا کنیم؛ با ما همراه باشید.

جراحی-قاعده-جمجمه

بیشتر بخوانید: جراحی قاعده جمجمه

بهترین جراح قاعده جمجمه در تهران کیست؟

جراحی بیماری‌های قاعده جمجمه به دلیل ارتباط نزدیک با عصبهای مغزی و شریانها و وریدهای اصلی مغز از حساسیت بالایی برخوردار است. اگر هنگام جراحی در این محل، جراح از مهارت بالایی برخوردار نباشد، خطراتی مانند فلج شدن صورت فرد را تهدید می کند. بنابراین یافتن بهترین جراح قاعده جمجمه برای انجام عمل می‌تواند ریسک جراحی را کمتر کند و نتایج رضایت بخشی به دنبال داشته باشد.

ویژگی‌های بهترین جراح قاعده جمجمه در تهران

لازمه یافتن بهترین جراح قاعده جمجمه در تهران، آشنایی با ویژگی‌های اوست به همین دلیل در ادامه به معرفی ویژگی‌های بهترین جراح قاعده جمجمه می‌پردازیم این ویژگی ها شامل موارد زیر است:

مدارک تخصصی و معتبر

بهترین جراح قاعده جمجمه در تهران باید دارای مدارک معتبر در زمینه قاعده جمجمه داشته باشد تا بیمار با اطمینان خاطر هرچه بیشتر بتواند به او مراجعه کند.

انجام معاینات کامل

بهترین جراح قاعده جمجمه در تهران قبل از جراحی بیمار را مورد معاینات کامل قرار می‌دهد و در صورت لزوم اقدام به جراحی می‌کند. تشخیص دقیق بیماری و شناسایی ناهنجاری به انجام معاینات کامل بیمار بستگی دارد بنابراین از اهمیت بالایی برخوردار است.

مهارت و تخصص بالا 

یکی از فاکتورهای مهم که هنگام انتخاب بهترین جراح قاعده جمجمه در تهران باید به آن توجه کرد، میزان مهارت و تجربه پزشک است. بیمار برای رفع مشکلات مغزی باید بتواند به مهارت و تجربه بالای پزشک تکیه کند تا با خیال راحت، مراحل جراحی را پشت سر بگذارد.

بیشتر بخوانید: جراحی زیبایی جمجمه سر

انجام جراحی‌های متعدد

تجربه بالای پزشک در عمل‌های جراحی مغز می‌تواند ریسک عمل را کاهش و شانس بهبودی را تا حد زیادی افزایش دهد. هر چقدر تعداد جراحی های انجام شده پزشک بیشتر باشد تجربه عملی او در حوزه بیماری نیز بیشتر است. لازم است؛ هنگام انتخاب بهترین جراح قاعده جمجمه حتما به این نکته توجه داشته باشید.

استفاده از تکنیک‌های روز دنیا

بهترین جراح قاعده جمجمه در تهران با تکنیک‌ها روز جراحی دنیا آشنا بوده و از متدهای مختلف جراحی برای رفع مشکلات بیماران استفاده می کند تا نقاهت بعد از عمل را کاهش دهد. معمولا فردی که از عنوان بهترین جراح قاعده جمجمه برخوردار باشد به تکنیک‌های روز جراحی تسلط دارد.

رضایمندی بیماران 

بیمار برای یافتن بهترین جراح قاعده جمجمه لازم است نظرات و رضایتمندی بیماران قبلی پزشک را مد نظر قرار دهد. رضایتمندی بیماران از جراحی و نتایج آن نشان دهنده تبحر پزشک است با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توان نمونه کارهای پزشک را مشاهده و از نظرات بیماران مطلع شد. 

در دسترس بودن پزشک

مشکلات مغزی به خاطر حساسیت‌های ویژه ای که دارند باید در اسرع وقت مورد جراحی قرار گیرند؛ بیمارانی که دچار تومور هستند باید در اولین فرصت، تومور را جراحی کنند.زمان برای این بیماران فاکتور حیاتی است بنابراین یکی دیگر از ویژگی های مهم برای انتخاب بهترین جراح قاعده جمجمه در دسترس بودن پزشک و امکان مراجعه سریع به اوست. در نتیجه سیستم نوبت دهی دکتر می تواند از عوامل موثر در این انتخاب باشد.

آگاه سازی بیمار

 صبر و حوصله در مواجه با مشکلات بیمار و تشریح کامل فرایند و نتیجه حاصل از جراحی برای بیمار از خصوصیات مهم بهترین جراح قاعده جمجمه است.

بررسی‌های بعد از جراحی

پزشکان ماهر پس از جراحی برای بیمارچکاپ‌های دوره‌ای، تعیین می‌کنند در بیمارانی که تومور مغزی دارند این بررسی ‌ای ثانویه بسیار حائز اهمیت است تا رشد مجدد تومور جلوگیری شود.

وظایف بهترین جراح قاعده جمجمه در تهران

کسانی که کوچکترین نشانه هایی از دردهای پشت سر، جلوی سر، دردهای صورت ، بی حسی در صورت گرفتگی بینی و یا عفونت های مکرر سینوسی و نشانه هایی از این قبیل دارند می توانند به جراح قاعده جمجمه مراجعه کنند و بررسی این موارد از وظایف این جراح است تا در صورت لزوم جراحی مورد نیاز را برای فرد انجام دهد. از دیگر وظایف بهترین جراح قاعده جمجمه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جراحی اندوسکوپی

جراحی باز قاعده جمجمه

شکستگی قاعده جمجمه

جراحی شکل دهی جمجمه

اصلاح بدفرمی قاعده جمجمه

بنابراین تمامی این جراحی های در حیطه تخصصی بهترین جراح قاعده جمجمه است و در صورت دارا بودن هر کدام از این مشکلات می توانید به متخصص مراجعه کنید.

روش‌های یافتن بهترین جراح قاعده جمجمه

امروزه با توجه به گستردگی اطلاعات، پیدا کردن بهترین جراح قاعده جمجمه کار دشواری نخواهد بود ما با تشریح ویژگی‌های یک جراح خوب در این مقاله سعی کردیم انتخاب را برای شما آسان کنیم در ادامه چند روش ساده برای یافتن بهترین جراح قاعده جمجمه را معرفی می کنیم:

جستجو در اینترنت: با یک سرچ ساده در اینترنت می توانید بهترین جراح قاعده جمجمه را پیدا کنید و با مشاهده مدارک علمی و معتبر او از انتخاب خود مطمئن شوید. همچنین با این روش به شماره تماس، آدرس و سیستم نوبت دهی پزشک دسترسی خواهید داشت.

پرس و جو از اطرافیان: پرس و جو از اطرافیان و کسانی که سابقه جراحی های مغز داشته اند از بهترین روش‌ها برای پیدا کردن بهترین جراح قاعده جمجمه است.

کمک گرفتن از دیگر پزشکان: پزشکان بهتر از هر کسی همکاران متخصص خود را می‌شناسند و به توانمندی های آنان آشنا هستند. بنابراین در یافتن بهترین جراح قاعده جمجمه می توانند بسیار کمک کننده، باشند.

نتیجه گیری

جراحی قاعده جمجمه از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بوده و نیازمند تجربه و مهارت بالاست. بنابراین توجه به سابقه و مهارت پزشک برای انتخاب بهترین جراح قاعده جمجمه بسیار حائز اهمیت است. دکتر صالح محبی یکی از بهترین جراحان قاعده جمجمه بوده که دارای فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه از آلمان است.برای ارتباط بهتر با ایشان می‌توانید تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
دکتر صالح محبی

دکتر صالح محبی

فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه از آلمان
فلوشیپ فوق تخصصی جراحی قاعده جمجمه و سرطان (مرکز پزشکی هانوفر MHHو مرکز علوم اعصاب هانوفر INI)
هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران از سال ۱۳۹۵
دکترای تخصصی علوم اعصاب بالینی (PhD)- دانشگاه علوم پزشکی تهران (پروژه مشترک ایران- آلمان)
مدرک برد تخصصی گوش حلق بینی-جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی ایران ۱۳۸۲-۱۳۸۶
برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی زیبایی جمجمه سر

جراحی زیبایی جمجمه سر

جراحی زیبایی جمجمه سر "کرانیوپلاستی" نیز نام دارد این جراحی به منظور بهبود و اصلاح بدشکلی و ناهنجاری‌های جمجمه انجام...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *